O firmě ET Produkt

hutnik 1

Společnost ET Produkt vznikla v roce 2005 oddělením části společnosti Hutník s.r.o. Tato společnost působí v oboru spojovací materiál a drátěná šroubovina na našem trhu již od roku 1994.

Díky dlouholeté spolupráci firmy ET produkt s.r.o. se zahraničními výrobci se naše společnost stala významným dovozcem drátěné šrouboviny do České republiky. Drátěnou šroubovinu si necháváme vyrábět na zakázku, a tak výsledný produkt respektuje naše požadavky na rozměr a vysokou kvalitu použité oceli. Díky těmto parametrům naše drátěná šroubovina získala certifikát stavebně technické osvědčení. V roce 2008 jsme se stali výhradními dovozci německé společnosti HERMANN LOHMANN patřící mezi významné evropské výrobce v oboru drátěná šroubovina.

Vždy se snažíme mít nabízené produkty skladem a k dodání i ve velkém množství. Našim cílem je nekompromisní kvalita našeho zboží, kterou garantují udělené certifikáty. Dalším cílem je výhodná cena, které lze docílit přímou spoluprácí s výrobcem. Svým stálým odběratelům tak nabízíme možnost výhodných rabatů. Naším přáním je stát se pro Vás významnými dodavateli.

Naším hlavním produktem je drátěná šroubovina, což je speciální spojovací materiál. V naší nabídce najdete skoby, háky, oka mnoha druhů a rozměrů jak s vrutovým závitem, tak s metrickým závitem. Také nabízíme i povrchové úpravy jako pozink, pomosaz, bílý lak a povinyl .V nabídce máme také kvalitní lešenářská oka. Dále nabízíme háky rozpěrné, S háky, houpačkové háky a karabiny. Pro rozšíření sortimentu také dodáváme IXA háčky, obrazová očka, zubové závěsy a držáky na nářadí. Dále nabízíme výrobky z plastu, háčky do panelu, samolepící háčky, přísavné háčky a držáky zrcadel.

Rozšířili jsme pro Vás nabídku o: řetězy, lana, napínáky, třmeny, závěsná oka, závěsová a kotevní techniku.

Nabízíme řetězy ocelové svařované, nezkoušené, krátký, polodlouhý a dlouhý článek, pozinkované galv., nerezové A2/4, na cívkách, ve svazcích. Dále řetězy plastové, uzlované dle DIN 5686, patentní, kroucené, kuličkové, hodinové, lustrové, ozdobné. V povrchových úpravách nikl, mosaz, staromosaz, bílý a černý pozink, bílý lak.

Ocelová lana - k dispozici jsou standardní konstrukce, dle DIN nebo ČSN, konstrukce 1x19, 6x7+FC, 6x7+WSC, 7x7, 6x19+FC, 6x19+WSC, 7x19, 6x37+FC, v povrchové úpravě galvanický zinek, žárový zinek, v PVC obalu, nerez ocel A4. Nabízíme ve svazcích nebo malé cívky.

Napínáky, třmeny, závěsná oka - vyberte si napínáky dle DIN 1480, v provedení oko-hák, oko-oko, hák-hák, komerční litinové, ze zinkové slitiny, plotové. Dále třmeny - komerční rovné, omega. Závěsné šrouby a matice dle DIN 580/2.

Lanové příslušenství - máme očnice, mat. ocel, nerez A4. Dále svorky - dle DIN 741, ploché, simplex, duplex mat. ocel, nerez A4. Objímky lisovací - dle DIN3093A - mat.hliník.

Závěsová a kotevní technika - najdete u nás potrubní objímky - jednošroubové, dvoušroubové. Potrubní třmeny M6-M14, rozsah 8-220 mm. Hadicové spony - W1, W2, W4, drátěné, čelisťové. Hmoždinky - TTT nylonové, uzlovací, ocelové, do sádrokartonu, do dutin, sklopné kotvy a stahovací pásky.