O firmě ET Produkt

Společnost ET Produkt vznikla v roce 2005 oddělením části společnosti Hutník s.r.o. Tato společnost působí v oboru spojovací materiál a drátěná šroubovina na našem trhu již od roku 1994.

Díky dlouholeté spolupráci firmy ET produkt s.r.o. se zahraničními výrobci se naše společnost stala významným dovozcem drátěné šrouboviny do České republiky. Drátěnou šroubovinu si necháváme vyrábět na zakázku, a tak výsledný produkt respektuje naše požadavky na rozměr a vysokou kvalitu použité oceli. Díky těmto parametrům naše drátěná šroubovina získala certifikát stavebně technické osvědčení. V roce 2008 jsme se stali výhradními dovozci německé společnosti HERMANN LOHMANN patřící mezi významné evropské výrobce v oboru drátěná šroubovina.

Image 0 -

Vždy se snažíme mít nabízené produkty skladem a k dodání i ve velkém množství. Našim cílem je nekompromisní kvalita našeho zboží, kterou garantují udělené certifikáty. Dalším cílem je výhodná cena, které lze docílit přímou spoluprácí s výrobcem. Svým stálým odběratelům tak nabízíme možnost výhodných rabatů. Naším přáním je stát se pro Vás významnými dodavateli.

2

Naším hlavním produktem je drátěná šroubovina, což je speciální spojovací materiál. V naší nabídce najdete skoby, háky, oka mnoha druhů a rozměrů jak s vrutovým závitem, tak s metrickým závitem. Také nabízíme i povrchové úpravy jako pozink, pomosaz, bílý lak a povinyl .V nabídce máme také kvalitní lešenářská oka. Dále nabízíme Háky rozpěrné, S háky, houpačkové háky a karabiny. Pro rozšíření sortimentu také dodáváme IXA háčky, obrazová očka , zubové závěsy a držáky na nářadí. Dále nabízíme výrobky z plastu, háčky do panelu, samolepící háčky, přísavné háčky a držáky zrcadel.

Anketa
Odkud jste se o nás dozvěděli ?
Z rádia 3%
Z tisku 3%